- Cinsel Burç Uyumu -
Sex partnerin ne kadar uyumluysa, o kadar mutluyuzdur. İnsanlık tarihi boyunca edinilen tecrübeler, alışkanlıklar, burçlar arasındaki sex uyumunu ortaya koyuyor. İşte hangi burç, hangi burçla daha uyumlu. Deneyin, ne kadar doğru olduğunu görün.
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak
Başak Cinsel Uyumu
Başak ile Koç
Başağın kısıtlamaları olduğu için son derece ateşli olan koç bu durumdan sıkılır. Koçun maceracılığıyla denenmemi olaylara rağbet etmeyen başak iyi bir beraberlik kuramazlar. Daha birçok konuda da anlaşamayan bu ikilinin cinsel bakımdan da anlaşabileceği söylenemez. Bir anlık bir zaaf olsa bile uzun ömürlü olmasına hiç imkan yoktur.
Başak ile Boğa
Başak cinsellikte bile analizci ve eleştiricidir. Boğa ise acele etmeden seks yapmaktan hoşlanır. Maddiyatçı yapıları onları birbirine yakınlaştırır. Etkileyici şeylere meraklıdırlar her ikisi de. Fazla heyecanlı olmamakla beraber ikilinin cinsel uyumu pek fena değildir. Başak boğa için ateşli değil ama, istekli bir seks partneri olarak bilinir.
Başak ile İkizler
İkizler bağaya oranla daha girişkendir. Ancak pek ateşli sayılmaz. Başak ise cinsellikte bencil değildir. Başak hükmetmeye meraklıdır. Ancak ikizler bundan hiç hoşlanmaz. Boğaya göre ikizler çok sorumsuzdur. Oysa başak metotludur Her şeye rağmen bu ikili cinsel açıdan anlaşabilir. Ancak bu beraberlik uzun vadede asla yürümez.
Başak ile Yengeç
Başak ile yengecin iyi anlaştıkları kesindir. Yengecin duygusal açıdan güvene ihtiyacı vardır ve başak bunu ona verir. Sevgi gösteri,dinler ve onu ruhen tatmin eder, her şeyden önce. Yengeç de buna karılık verir ve başağı gerçekten mutlu eder. Sevginin de yardımıyla bu ikili cinsel bakımdan mükemmel uyuşabilirler ve bu uzun ömürlü olur.
Başak ile Aslan
Başak güvenli olmaya ihtiyaç duyar. Aslansa sekse çok düşkündür. Beraberlik ilerledikçe başağın aslanı eleştirmesi artar. Başak aslana göre ayağı yere basan bir tiptir. Aslan ise maceracı. Bu ikilinin beraberlikleri hiç de ideal değildir. Belki kısa süreli, hatta birkaç anlık bir ilişki kurulabilir ama ne bağdaşabilirler, ne de bunu uzun vadede devam ettirebilirler.
Başak ile Başak
Sıkı bir ilişki kurabilirler.Tiplemeleri birbirinin aynıdır. Bu bakımdan cinsel hayatları da benzeşir. Bu ikilinin beraberliği uzun vadeli olabilir. Zaman,zaman yatak odası ile karılıklı şikayetleri olsa bile, yine de geçinip giderler. Her ikisinin de sekste aşırılığı yoktur. Uzun lafın kısası bu ikili cinsel bakımdan uyumlu ve gide bildiği kadardır.
Başak ile Terazi
Aralarında asgari müştereklik çok azdır.Terazi duygusal, başak ise ona göre soğuk ve mantıkçıdır. Başağın eleştirileri teraziyi rahatsız eder. Boğaya göre ise terazi havaidir. Buda onun hiç hoşuna gitmez.Yani sözün kısası bu ikili birbirleriyle geçinemez. Bir anlık bir cinsel çekim olabilir, ancak kesinlikle bu beraberlik uzun vadeye taşınmaz.
Başak ile Akrep
Bu ikilinin beraberliği sağlam temeller üzerine oturur. Başak akrebin cinselliğini söndürmeye çalışırsa da akrep onun cinsel duygularını tahrik etmekten asla vazgeçmez. Biraz birbirlerini anlayacak olurlarsa çok iyi bir sevgili oldukları gibi, iyi birer arkadaş olabilirler. Bu ikili cinsel olarak uyumludur ve uzun vadeye kadar da iler gider.
Başak ile Yay
Bir günlük ak yaşayabilecek bir ikili. Başak güven duymak ister. Yay ise son derece maceracı gelir ona. Yay onun gereksinimlerini anlamak için ya hiç uğraşmaz, yada çok az uğraşır. Başağın cinselliğe namuslu bakması da yaya göre hiç hoş değildir. Maceracı yay kısa zamanda başaktan uzaklaşır. Uzun lafın kısası bu ikilinin anlamasına imkan yoktur.
Başak ile Oğlak
Oğlağın yatak odası dışında pek çok ilgi alanı vardır. Başak bunlardan sıkılır. Oğlağa cinsel bir çekim duyar, ancak Oğlak tam istediği gibi değildir. İşin garip yönü,her ikisinin de idareci ve pratik yönleri olmasıdır. İhtiyatlıdırlar. İkisi de denenmemiş, anlaşılmamış şeylerden hoşlanmazlar. Bu ikili cinsel açıdan vasat bir uyum içindedirler. Ancak ilişki uzun vadelidir.
Başak ile Kova
Uzun vadeye dayanmayan bir beraberlik çıkar ortaya. Her ikisi de cinselliğin fiziksel yönünden ziyade fikri yapısına eğilimlidir. Kova cinsel yaşamında uçarı ve maceracı sayılır. Başak ise cinsellikte pek bir ölçülüdür. Zaman ilerledikçe beraberlik de gittikçe gücünü kaybeder. Cinsellikte gerçekçidirler ama ne yazık ki bu işin sonu gelmez.
Başak ile Balık
Başak cinselliğe mantıklı,disiplinli ve dikkatli yaklaşır. Balığın ise cinsel fantezileri bitip tükenmek bilmez. Başak sınırlıdır,ama balık duygusallıkta sınırsızdır. Bu bakımdan bu ikili bir kere hislerinde ve duygularında anlaşamazlar ki, cinsellikte nasıl anlaşsınlar. Bu bakımdan başak-yay ikilisi uyumsuzdur ve uzun vadeli bir ilişki imkansızdır.
cinsellik uyumu | beni aldatma | gezginsen | şiir şarkı sözleri | çook komik | sevgili bulmak | sıcak mektup | Alo nurgül | seven n yapmaz |fıkralar | mutlu et | burcum